Orgamik Laboratuvarları kurulduğu günden itibaren,  Arge çalışmaları geliştiren yenilikçi bir firmadır.  Kendi alanında engelleri aşmada  bilimi kullanarak, müşteri ve pazar taleplerini yerine getirmek için alternatifler sunmaktadır. Yenilikçi bakış açısı, genç ve dinamik kadrosu ile bilimin ışığında kendisini güncellemektedir.

Ülkemizin dört bir yanında,klinik ürünler, gıda güvenirliği, bilimin endüstriye entegresi, doğru analiz methodlarının belirlenmesi ve aynı zamanda daha iyi tanı olanakları sunmaktadır.

Orgamik Laboratuvarları;  Mikrobiyoloji, Medikal,Laboratuvar kurulumu ve Kimya alanlarında hizmet sunduğumuz siz değerli müşterilerimizin taleplerini, üstün kalitedeki ürünleri belirleyerek karşılamakta ve bu ürünlere ihtiyaç duyduğunuz her an en kısa sürede temin edebilmek için yeterli miktarlarda stok bulundurmaktadır. 

 

AMACIMIZ

İnovasyon ve bilim odaklı yönetim anlayışımızla; iş ortaklarımıza değer katma, siz kıymet müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunma ve pazarında öncü olma yolunda sizinle birlikte yürümeye ve büyümeye devam etmekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

Yenilikçi hizmet anlayışı ile gelişen çağa, hızlı ve yüksek performans ile ayak uyduran, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı çözüm ortakları ile alanında bilimi ilke edinmiş lider şirket olmaktır.

 

KALİTE

 

ISO 9001:2008,ISO 13485 uluslararası kalite yönetim sistemlerine yönelik gereksinimleri tanımlamak için ISO (International Organization for Standardization) tarafından geliştirilmiş bir ürünün üretiminden ya da hizmet sunumundan, müşteriye ulaştığı yere kadar her süreçte müşterinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak kaliteyi güvence altına alan, tüm bu süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir standarttır. Bu gerekçelerle, şirketimiz uyum süresini tamamlayarak belgeleri almış durumdadır.

© 2017 Orgamik. All Rights Reserved. Powered By 1Tasarim
1Tasarim